Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym

Czardworek Przysietnica    Urokliwy, jedyny w kraju ośrodek wypoczynkowy który posiada min.takie atrakcje jak  unikatowe obserwatorium astronomiczne Trzecie Oko Ziemi czy dworzec kolejowy z regularnie kursującą ciuchcią nazywaną  Strzałą Południa znajduje się w malowniczej miejscowości Przysietnica na Pogórzu Dynowskim.

 

 

        Położony jest na  wzgórzu, na skraju lasu, nieopodal malowniczej miejscowości Przysietnica k/Brzozowa. Doskonale nadaje się na bazę wypadową w Bieszczady. To wprost idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej, konnej i rowerowej. Czardworek może pomieścić nawet 120 osób. Pokoje wyposażone są w łóżka pojedyncze lub piętrowe, stoły, krzesła, taborety, regały. Ponadto w obiekcie znajdują się świetlice z TV, DVD, kawiarenka internetowa, sala dyskotekowa i niezwykłe obserwatorium astronomiczne. Na terenie ośrodka znajduje się letni basen i unikalny dworzec kolejki "Strzała Południa"
        W ośrodku znajdują się pokoje 2-, 4-, 6- osobowe z łazienkami lub z łazienką na 2 pokoje. Pokoje wyposażone są w łóżka pojedyncze lub piętrowe, stoły, krzesła, taborety, regały, wieszaki. Dwupokojowe domki kempingowe posiadają oddzielne sanitariaty. Ośrodek posiada jadalnię, bufet, świetlicę, salę taneczną, sale gościnne, obserwatorium astronomiczne, kafejkę internetową, saunę, siłownię, duże tarasy. Na terenie obiektu znajduje się również basen letni, miejsce na ognisko, stanica koni huculskich, parking dla zmotoryzowanych. Całość jest ogrodzona.
 
W obiekcie istnieje możliwość zorganizowania kolonii i obozów letnich, zielonych szkół, wycieczek, zimowisk, wczasów oraz imprez okolicznościowych (Sylwester, Andrzejki, wesele, itp.). Na życzenie klientów organizujemy kompleksowy program pobytu lub pomagamy przy jego planowaniu i realizacji.
W obiekcie istnieje możliwość zorganizowania wspaniałych, nowatorskich imprez, które na zawsze zostaną w pamięci.

Proponowane imprezy zorganizowane:
 
Sylwester - Zielona Szkoła - Zimowisko - Wycieczka integracyjna dla firm
 Kolnia - Obóz - Wycieczka szkolna
Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379
 
Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW