Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Szukaj na mapie
Aktualności
Szukaj w katalogu
Przejście graniczne Balnica-Osadné
Przejście graniczne Balnica-Osadné to dawne polsko-słowackie drogowe przejście graniczne w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, w gminie Komańcza.
Przejście graniczne Korczowa-Krakowiec
Przejście graniczne Korczowa-Krakowiec to polsko-ukraińskie drogowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie jarosławskim, w gminie Radymno.
Przejście graniczne Krościenko-Chyrów
Przejście graniczne Krościenko-Chyrów to polsko-ukraińskie kolejowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne.
Przejście graniczne Krościenko-Smolnica
Przejście graniczne Krościenko-Smolnica to polsko-ukraińskie drogowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne.
Przejście graniczne Łupków-Medzilaborce
Przejście graniczne Łupków-Medzilaborce to dawne polsko-słowackie kolejowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, w gminie Komańcza.
Przejście graniczne Medyka-Szeginie
Przejście graniczne Medyka-Szeginie to polsko-ukraińskie drogowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie przemyskim, w gminie Medyka.
Przejście graniczne Przemyśl-Mościska
Przejście graniczne Przemyśl-Mościska to polsko-ukraińskie kolejowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie przemyskim, w gminie Przemyśl.
Przejście graniczne Radoszyce-Palota
Przejście graniczne Radoszyce-Palota to dawne polsko-słowackie drogowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, w gminie Komańcza. Było najdalej wysuniętym na wschód przejściem granicznym ze Słowacją.
Przejście graniczne Werchrata-Rawa Ruska
Przejście graniczne Werchrata-Rawa Ruska to polsko-ukraińskie kolejowe przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie lubaczowskim, w gminie Horyniec-Zdrój.
AKTUALNOŚCI
R E K L A M A
NOWI UŻYTKOWNICY
(5)
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW